عصرهای رمضان با مسابقه"بشری" ،قرآن کتاب زندگی از رادیو قرآن

 


شبکه رادیویی قرآن به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برنامه‌ مسابقه محور"بشری” را برای شنوندگان تدارک دیده است.

اشتراک گذاری این مطلب!


به گزارش روابط عمومی رادیو قرآن, جنگ عصرگاهی «بشری» به سردبیری مهدی صفری یکی از متفاوت‌ترین مسابقات قرآنی است که شرکت کنندگان در دو سطح و مرحله در قالب گروه های دونفره در بخش های حفظ, قرائت و مفاهیم قرآن به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
مهدی صفری سردبیر این برنامه با بیان اینکه در “بشری” فضای شاد قرآنی با هدف ارتقای اطلاعات دینی و قرآنی مخاطب مورد توجه است گفت:"بشری” برنامه ای مسابقه محور و با تاکید بر ارتقای سطح آگاهی های قرآنی و معارفی شنوندگان بر اساس تفسیر نمونه و المیزان و نگاه به روایات و احادیث ائمه معصومین (علیهم السلام) است.
وی درخصوص تفاوت این برنامه با دیگر مسابقات قرآنی گفت: این مسابقه مرحله ای برگزارمی شود و در برنامه هر روز یک نفر به بخش نهایی راه یافته تا در هفته پایانی با توجه به امتیازات شرکت کنندگان در طول ماه مبارک رمضان در یک مسابقه حضوری نیز شرکت کنند.
صفری عنوان کرد: سوالات محتوایی، از جزء هرروز قرآن درنظرگرفته شده است تا شرکت کنندگان علاوه برقرائت جزء قرآن با معانی و مفاهیم آن نیز بیشتر آشنا شوند.
وی افزود: در این برنامه هر روز یک سوال نیز از سوره انسان با توجه به طرح تابستانی قرآن کتاب زندگی پرسیده می شود تا شرکت کنندگان نکات معرفتی سبک زندگی قرآنی را نیز درنظر داشته باشند.
برنامه مسابقه محور"بشری” در ۳۰ قسمت 55 دقیقه‌ای با اجرای مهدی صفری از اول ماه مبارک رمضان ساعت 18:05 از شبکه رادیویی قرآن پخش خواهد شد.


منبع : رادیوقرآن

اشتراک گذاری این مطلب!

نظری موجود نیست
نظر دهید

آدرس پست الکترونیک شما در این سایت آشکار نخواهد شد.
بدعالی
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots.
عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید. (غیرحساس به حروف کوچک و بزرگ)