سامانه وبلاگ مدارس
به مدرسه علمیه الزهراء(س) گلدشت خوش آمدید.
« اولین شهیده کربلا و درس مهدویتجمع اعتراض آمیز طلاب حوزه علمیه گلدشت به سخنان رئیس جمهور آمریکا ترامپ »

بیانیه مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت سخنان سخیف رییس جمهورآمریکا

بیانیه مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت سخنان سخیف رییس جمهورآمریکا

  چهارشنبه 26 مهر 1396 07:51, توسط حوزه علمیه الزهرا(س) گلدشت   , 365 کلمات  
موضوعات: اخبار

بیانیه مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت سخنان سخیف رییس جمهورآمریکا

بسم الله الرحمن الرحیم
و مکرو و مکروالله و الله خیر الماکرین آل عمران 54
چهره خبیث و پلید دولتمردان آمریکا بار دیگر از زبان رئیس جمهور بی منطق و گستاخ آن کشور آشکار گردید.
در حالی به جمهوری اسلامی ایران اتهام می‌زنند که خودشان سالهاست که حامی تروریست و نقض حقوق بشر در اقصی نقاط جهان هستند.
تروریست‌های داعشی و صهیونیست‌های غاصب، به راحتی در دامن امن استکبار جهانی دست به جنایات وحشیانه و ظالمانه می‌زنند و منطقه غرب آسیا را به منطقه‌ای پر آشوب تبدیل کرده‌اند و آتش فتنه برافروخته شده توسط آمریکا جهان را نا امن نموده است.
در موافقنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران با امضای برجام تعهد و پایبندی خود را با همکاری با آژانس هسته‌ای در عمل نشان داده است. اعلام عدم پایبندی ایران به برجام و تلاش برای افزایش تحریم‌های ظالمانه، ظلمی بزرگ به ملتی غیور و متعهد و انقلابی است که همانند ظلم‌های چندین ساله بار دیگر تکرار شده است .
حماقت سردمداران پلید غربی در استفاده از عناوین مجعول و تحریف نام خلیج همیشه فارس نیز نشان دهنده کینه توزی و کینه ورزی آمریکای جنایتکار علیه ملت مسلمان ایران است.
ملت غیور و مسلمان ایران اسلامی مهم‌ترین راه در جواب به گستاخی‌های احمقانه و اتهامات واهی آمریکایی‌ها را ایستادگی و استقامت و حضور در صحنه میدانند و در حمایت از مظلومان جهان همانند گذشته ثابت و استوار هستند.
ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی ضمن شناخت سیاستهای احمقانه استکبار به لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و هدایت‌های حکیمانه ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی و رشادت و پاسداری رزمندگان غیور ان شاالله بزودی تروریست را در منطقه ریشه کن خواهد نمود و در مقابل هر کس که بخواهد نسبت به فرزندان غیور و محافظان امنیت و مدافعان نظام اسلامی یاوه گویی و اتهام زنی نماید ایستادگی خواهد نمود.
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران همانگونه که بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی قدس الله نفسه الزکیه فرموده‌اند: آمریکا شیطان بزرگ است، سخنان تکراری و بی‌محتوای رئیس جمهور آمریکا را محکوم می‌نماید و حمایت خود را از همه ارکان و نهادهای جمهوری اسلامی ایران خصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌دارد.
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران


فرم در حال بارگذاری ...

محتواها

کاربران آنلاین

پخش زنده اماکن متبرکه

پخش زنده حرم

آمار

  • امروز: 297
  • دیروز: 219
  • 7 روز قبل: 723
  • 1 ماه قبل: 4630
  • کل بازدیدها: 190537
Online User